Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Hale udojowe - Tandem


Hale udojowe - AutoTandem PDF Drukuj Email
Wpisany przez ŁG   
piątek, 13 lipca 2012 12:49

 AutoTandem

Czekanie ma swój koniec: lepiej doić automatycznie !

Dość czekania na krowy o ciężkim udoju, które powstrzymują cykl doju stada. Opatentowana hala udojowa firmy GEA Farm Technologies punktuje swoją doskonałą techniką, solidną konstrukcją i wysokim stopniem automatyzacji. Koncepcja  AutoTandem oznacza więcej komfortu dla zwierząt i dojarza. Oznacza to również ciągły cykl doju przy pierwszorzędnych wynikach z wyższym, aż do 30 % współczynnikiem przepustowości zwierząt na każdym ze stanowisk.

W pojedynczych boksach zmiana zwierząt, sterowana świetlnym przyciskiem, dokonuje się automatycznie. Zwierzęta wykazują podwyższoną gotowość do doju. Do tego dojarz ma doskonałe pole obserwacji. To są najlepsze rozwiązania gwanrantujące osiągnięcie spokojnej, ciągłej wymiany zwierząt przez co personel obsługi ma łatwiejsze zadanie. 

Optymalny zespół udojowy


Urządzenie StimoPuls Apex optymalnie prowadzi rutynowe czynności obsługowe w AutoTandemie co efektywnie skraca proces doju po wkroczeniu krowy na stanowisko. DeMax 60 jest perfekcyjnym urządzeniem sterującym dojem. Dobre pozycjonowanie jest w każdej hali udojowej AutoTandem absolutnie pewne - służą temu PosiLactor oraz wielofunkcyjne ramię PosiCare.

Powłoki antykorozyjne MultiLine zabezpieczają  pulsatory, cylinder zdejmujący, zawory sterujące, przewody podciśnieniowe i kanały kablowe gwarantując im długą żywotność.. Technika jest zatem w pełni zabezpieczona przed zanieczyszczeniem i wilgocią. Oszczędzamy dzięki temu na kosztach konserwacji. Hala udojowa charakteryzuje się również wytłumioną głośnością co korzystnie wpływa na pracujący w niej personel.

Wasze korzyści w jednym zdaniu:  

  • Wyższa o około 30 % wymiennośc zwierząt na jednym stanowisku udojowym
  • Indywidualny czas doju zagwarantowany przez pojedyncze boksy pozwala na uniknięcie napięć związanych z grupą zwierząt, 
  • Optymalna widoczność pojedynczego zwierzęcia
  • Niczym nie zakłócony dój wrażliwych, wysokomlecznych krów
  • Wymiary boksów dla każdego zwierzęcia
  • Trwała, ocynkowana ogniowo, konstrukcja
  • Automatyczne sterowanie wymianą zwierząt
  • Cicho pracujące bramki, uruchamiane cylindrem podciśnieniowym 
  • Pełna integracja elektroniki, przewodów zasilających, elementów sterujących i obsługowych
  • Sterowanie boksów przez funkcjonalne przyciski świetlne
Poprawiony: niedziela, 15 lipca 2012 10:29