Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Schładzalniki mleka


Schładzalniki otwarte PDF Drukuj Email
Wpisany przez ŁG   
sobota, 14 lipca 2012 17:46

Schładzalniki otwarte

Oferowane przez GEA Farm Technologies wanny schładzające są rozwiązaniami przeznaczonymi dla niewielkich liczebnie stad lub małych zlewni mleka. Dzięki swojej zwartej zabudowie, niezawodności i wydajności znane są od lat w wielu krajach. Dostępne w pojemnościach od 220 do 4000 litrów. 


CVS

Niezawodna, wytrzymała wanna dla niewielkich gospodarstw mlecznych
 

Jaguar

Perfekcyjnie dopasowana wydajność schładzania z parownikiem S.T.I.
 
Poprawiony: wtorek, 09 lutego 2016 17:44
 
Schładzalniki mleka PDF Drukuj Email
Wpisany przez ŁG   
sobota, 14 lipca 2012 17:44

 TCool - typoszereg schładzalników

Kto decyduje się na inteligentne schładzanie,...


Przy schładzalniku TCool firmy GEA Farm Technologies mleko płynie wraz z profitami ! Ten technicznie doskonały produkt zawiera w sobie inteligentną koncepcję schładzania i mycia, uwzględniając przy tym wszystkie czynniki tak, aby użytkownik mógł się cieszyć  z wymiernych oszczędności. Gdy jakość mleka odpowiada wymogom i oczekiwaniom wtedy liczy się każdy element kosztów - inwestycyjnych, żywienia, obsługi i zakładowych. Pozostaje wobec tego pytanie - kto teraz zwraca uwagę na Wasze wysokojakościowe mleko ? W tym miejscu możecie się zdać na technologię schładzania oferowaną Wam przez GEA Farm Technologies: TCool zawiera w sobie zoptymalizowaną konstrukcję, zmaksymalizowaną wydajność agregatów chłodniczych oraz przemyślaną technologię mycia. System sterowania Expert zapewnia błyskawiczne sterowanie wszystkimi parametrami, utrzymując najwyższy technologicznie poziom higieny, minimalizując przy tym koszty zakładowe. Wynika z tego, że zwycięzcą w tym procesie jest Użytkownik ponieważ jakość mleka obraca się w czysty zysk.  

… wykorzystuje indywidualne możliwości…


Mądra główka z sensem oszczędzania: Expert schładza, miesza, myje i nadzoruje wszystkie funkcje przy obniżonych kosztach energii.

Przy opatentowanej technice pomiarowej ilość mleka jest mierzona automatycznie a technika ta jest uznana przez wiele urzędów miar i wag. 

 


Wszystko w jednym czasie i w jednym miejscu - wygodne sterowanie Expert'a z pełnymi zasadami ergonomii.

Intuicyjna obsługa czyni sterowanie lekkim: Programy mycia pozwalają się zgodnie z przepisami parametryzować ! Na życzenie - z długoterminowym zachowaniem danych w ramach zarządzania stadem.

 

… ten oszczędza we właściwym czasie !


Wariantowe wielkości i wariantowe wykonanie schładzalnika, podobnie jak pakiety wyposażenia sterowania czynią typoszereg schładzalników TCool możliwym do dostosowania do indywidualbej koncepcji chłodzenia:

  • Wykonanie standardowe
    Basic

  • Wykonanie Comfort
    Expert

  • Wykonanie Premium
    Expert XG+


Poprawiony: wtorek, 09 lutego 2016 17:44