Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Higiena urządzeń


Ręczna dezynfekcja PDF Drukuj Email
Wpisany przez ŁG   
sobota, 14 lipca 2012 17:50

AgroClair

Garantiert glanzvolle Oberflächen

Mit den AgroClair Reinigern von GEA FarmTechnologies bleibt die schnelle kraftvolle Reinigung ihrer Oberflächen in Stall, Melkstand und Milchkammer nicht länger eine Seifenblase. Ob hartnäckige Ablagerungen oder empfindliche Oberflächen.

GEA Farm Technologies bietet Ihnen die Auswahl an maßgeschneiderten Reinigungsmitteln. Denn nur eine saubere Umgebung trägt ausschlaggebend zur Gesunderhaltung Ihrer Tiere bei.

Mycie ręczne- produkty alkaliczne

Alkaliczny, ręczny środek do mycia na powierzchnie pokryte kafelkami lub innym materiałem ściennym lub podłogowym.
 

Mycie ręczne- produkty kwaśne

Kwaśny środek do ręcznego mycia i odkamieniania ścian i podłoży pokrytych kafelkami lub innym materiałem.
 
Poprawiony: niedziela, 15 lipca 2012 10:30
 
Higiena urządzeń PDF Drukuj Email
Wpisany przez ŁG   
sobota, 14 lipca 2012 17:48

Higiena urządzeń

Bez względu na to czy chodzi o higienę urządzenia mleczarskiego, schładzalników czy też o dezynfekcję międzyoperacyjną, to nadrzędnym celem otrzymania najwyższej jakości mleka jest utrzymanie wszystkich parametrów mycia i dezynfekcji. Serwis naszych specjalistów wspiera Was szerokim programem produktów przeznaczonych do mycia i dezynfekcji urządzeń mleczarskich i urządzeń schładzających. Porozmawiajcie z nimi o tym !


Produkty alkaliczne

Czystość na całej linii! Za pomocą alkalicznych środków do mycia oferowanych przez GEA Farm Technologies osiągniecie właściwe efekty intensywnego mycia i dezynfekcji Waszych urządzeń mleczarskich i schładzających przy zastosowaniu wody dowolnej jakości.
 

Produkty kwaśne

Nasze kwaśne środki do mycia przeznaczone są nie tylko do mycia i dezynfekcji ale także do odkamieniania Waszych urządzeń mleczarskich i schładzalników.
 

Dezynfekcja

Przy pomocy środków dezynfekcyjnych oferowanych przez GEA Farm Technologies jesteście perfekcyjnie wyposażeni ! Nasz asortyment pokrywa w pełni zapotrzebowanie nie tylko na środki dezynfekcji międzyoperacyjnej ale i na dezynfekcję urządzeń już uprzednio umytych.
 

Sterowanie mycia

Skuteczne, systemowe rozwiązania dla każdego typu hali udojowej
 
Poprawiony: wtorek, 09 lutego 2016 17:41