Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Zarządzanie w gospodarstwie


Zarządzanie w gospodarstwie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 13 lipca 2012 12:52

Program zarządzania stadem

Nośnik informacji z nowym zarządzaniem reprodukcją

System służący wyższej wydajności przy maksymalnym bezpieczeństwie prowadzenia hodowli: system Dairy Management 21 sporządza indywidualne, dla każdego zwierzęcia, a także globalne dane. Rezultat: wszystkie dane - niezawodnie i w jednej chwili - od poboru paszy, przez wydajność mleczną stada po wyniki hodowli każdego zwierzęcia na każdy dzień, z dokładnością co do minuty, przez cały rok.

W sposób indywidualny i stosownie do wydajności, prowadzone jest każde zwierzę bez względu na to czy jest zdrowe, przechodzi kwarantannę, czy jest leczone.

Funkcja
System służący wyższej wydajności przy maksymalnym bezpieczeństwie prowadzenia hodowli: dopasowane do zwierzęcia i gospodarstwa, automatyczne sterowanie urządzeń peryferyjnych np. stymulacją poprzez Metatron 21. Dalsze funkcje automatyczne sieci DPNet takie jak obsługa wejścia i wyjścia optymalizują prace na stanowisku udojowym.


DairyPlan C21

Program zna drogę do najwyższej wydajności.
 

DPMobil

Zarządzanie stadem także gdy jesteście mobilni !
 

DPVet

Dla kompletnej dokumentacji zdrowotnej.
 
 

DPSingle

Wirtualna karta w kartotece.
 
Poprawiony: wtorek, 09 lutego 2016 18:00