O nas

Dębicka Agencja Aktywizacji Rolnictwa – Stanisław Wielgut to firma z tradycjami. Rozpoczęła działalność 21 maja 1999 roku jako autoryzowany dealer firmy GEA Farm Technologies (Westfalia).

Od lat wspieramy rolników w ich pasji rozwijania produkcji mleka od krów mlecznych, owiec i kóz. Współpracujemy już na etapie tworzenia projektów technologicznych dla nowych i modernizowanych obiektów. Dobieramy optymalne wskaźniki techniczne w celu zachowania wysokiego komfortu dla zwierząt i obsługi.

Szeroka oferta wyposażenia zapewnia elastyczny dobór urządzeń w zależności od wymagań technologicznych i ekonomicznych. Zapewniamy, że z udziałem doświadczonych specjalistów daje się to pogodzić dla pełnego zadowolenia naszych klientów.

Obsługujemy producentów mleka posiadających swoje gospodarstwa w regionie Polski południowo-wschodniej. Sprawny serwis urządzeń dostępny jest przez całą dobę i przez 7 dni w tygodniu. Umożliwia to naszym stałym klientom bezpieczeństwo stabilnej pracy urządzeń.  Systematycznie docieramy z produktami higieny doju i częściami zamiennymi.